Studio Loma Asta ring guld

1.000,00 kr

Smuk organisk tung lux-ring, fra danske Studio Loma. Ringen er tungt forgyldt med 18 karat i et 3 mikron tykt lag og kan justeres en lille smule i størrelsen. Asta ringen er håndlavet i en fairtrade-produktion.

Mix Asta ringen sammen med flora øreringene.

Findes også i sølv.

Mangler din størrelse, så send os endelig en mail info@svarestudio.dk - Vi bestiller gerne hjem til dig.

Andre så også

Vis alle
Studio Loma Melody armbånd m. champagne rådiamant
Udsolgt
Studio Loma Faith ørering m. sort diamant
Studio Loma - Ava ring guld sort rå diamant, raw diamond,
Studio Loma anker kæde tynd guld
Studio Loma Thelma vedhæng gylden rutilkvarts
Studio Loma Thelma vedhæng Blå topaz