Studio Loma Asta ring guld

1.000,00 kr

Smuk organisk tung lux-ring, fra danske Studio Loma. Ringen er tungt forgyldt med 18 karat i et 3 mikron tykt lag og kan justeres en lille smule i størrelsen. Asta ringen er håndlavet i en fairtrade-produktion.

Mix Asta ringen sammen med flora øreringene.

Findes også i sølv.

Mangler din størrelse, så send os endelig en mail info@svarestudio.dk - Vi bestiller gerne hjem til dig.

Andre så også

Vis alle
Studio Loma Alma ring guld gylden rutilkvarts, golden rutile
Studio Loma Flora ørering sølv Large, Flora creol, flora hoops,
Udsolgt
Studio Loma Flora ørering sølv small, creol, hoops,
Studio Loma Alma ring guld moss agate
Studio Loma - Ava ring guld champagne rå diamant, raw diamond,
Studio Loma armbånd m. sort rå diamant